Özkanlar İnşaat 1991 yılında kurucumuz Sinan ÖZKAN öncülüğünde inşaat alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Daha sonra Özkanlar Apartmanı projesiyle 2002 yılında Özkanlar İnşaat adıyla sektöründeki yükselişine aile şirketi olarak devam ediyor.

Firmamız alanında zaman içerisinde yaptığı işler ve referanslarla sektördeki yerini aldı. Yıllara dayanan tecrübesi ve iş bilgisiyle firmamız inşaat sektöründe müteahhitlik, kaba ve ince inşaatlar,temelden çatıya yapının her alanında faaliyet göstermektedir.Üstlendiği projelerde, kendi bünyesindeki mühendis ,mimar ve yetkili personeliyle,tam zamanında ve sorunsuz olarak müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Müşterilerinin beklentilerini ön planda tutan firmamız projelerinde uyum içerisinde,Tecrübeli ve dinamik bir inşaat firması olarak istekleriniz doğrultusunda şekillenecek projelerde, birlikte çalışmak arzusundayız.

Türkiye'de gelişen inşaat sektörüne teknolojik ve yapısal yeniliklerle katılan firmamız kullandığı yapı elemanlarından projelerle ilgili gerekli tüm analizlere kadar kendi bünyesindeki uzman kadrolarıyla cevap verebilmektedir.
Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamı gibi görmekteyiz.Özkanlar İnşaat, inşaat yapmakla tanınmış olup, inşa ettiği her projeyi standardın ötesinde yapmayı kendisine hedef belirlemiştir. ülkemizin inşaat sektöründeki konut yapılarındaki eksiklerini tamamlayabilmek, kalite ve kullanıcı memnuniyetini daha ileri seviyelere taşıyabilmek amacıyla kurulmuş genç bir inşaat firmasıdır.

Amacımız, hedefimizden sapmadan, projelerimizin dört dörtlük yürümesi, müşteri memnuniyetini ilk günkü gibi korumak ve mimar-içmimar takım çalışmasını yarattığımız yaşam alanlarına maximum konfor minimum sıkıntı ile yansıtmaktır. Bölgesel deneyimi, sahip olduğu genç, dinamik ve uzman kadrosuyla ÖZKANLAR İNŞAAT sektörünün her alanında gelişen bilgi teknolojilerini iş süreçlerine uygulayarak çeşitli görevler yüklenmeye hazırdır. İnşaat ve Taahhüt bazında her geçen gün hızla gelişen teknolojiye uygun olarak Ülkemizde ve Dünyada inşa etmek ve hizmet vermek şirketimizin her zaman ilk hedefi olacaktır.